O nás

Srdečne Vás pozývame do útulného prostredia Park Restaurant & Grill neďaleko centra mesta Malacky. V priebehu týždňa Vám okrem širokej ponuky jedál v jedálnom lístku ponúkame denné menu a víkendové menu. K dispozícii je aj donáška jedál a denného menu v Malacka a okolí. Nemožeme taktiež zabudnúť na širokú ponuku vynikajúcej pizze, samozrejme taktiež s rozvozom v rámci celých Malaciek a okolia. Priestory reštaurácie sú rozdelené: hlavná (nefajčiarska) miestnosť s barom (kapacita cca 60 osôb) zimná záhrada s krbom (kapacita cca 60 osôb) letná terasa (kapacita cca 30 osôb) V blízkosti reštaurácie sa nachádza veľké parkovisko a v priestoroch je wifi pripojenie. Naše priestory sú ideálnym miesto pre stretnutie s priateľmi, posedenie pri dobrom jedle a víne alebo pive čapovanom priamo z tanku. Rovnako aj na firemné večierky, svadby, rodinné oslavy a iné spoločenské udalosti. Na objednávku Vám ugrilujeme prasiatko, upečieme hus a pripravíme množstvo iných špecialít z domácej alebo medzinárodnej kuchyne. Neváhajte a prezrite si naše priestory na fotkách alebo nás navštívte osobne v v reštaurácii, kde s Vami radi preberieme podrobnosti Vašej udalosti osobne.

KONTAKTUJTE NÁS

Narodeninové oslavy

Park Restaurant Vám ponúka možnosť organizovať rodinné oslavy a stretnutia, krstiny, narodeniny, promócie, jubileá, oslavy výročí, stretnutia po rokoch a iných.

Vianočné večierky

Neviete nájsť vhodné miesto pre Vašu tohtoročnú firmenú vianočnú párty? Zabudnite na zhon z hľadania a pripojte sa k jednej z našich osláv.

Firemné večierky

Firemné večierky ako súčasť firemnej kultúry majú jasný význam. Pomáhajú zhodnotiť doterajšie spoločné úsilie, poďakovať sa kolegom, obchodným partnerom či klientom za spoluprácu a v neposlednom rade motivovať ich k tej ďalšej.

Svadobné hostiny

Každá nevesta si želá mať nezabudnuteľnú svadbu. Svadby majú svoje kúzlo v každom ročnom období. Váš svadobný deň môžete prežiť u nás v Park Restaurant & Grill.